Nowe zdjęcia...:)

27 lipca 2016

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA NASZEJ INTERNETOWEJ GALERII ZDJĘĆ, NA KTÓREJ POJAWIŁY SIĘ FOTORELACJĘ Z NASZYCH WAKACYJNYCH SPACERÓW, WYCIECZEK I INNYCH WYDARZEŃ. MIŁEGO OGLĄDANIA, POZDRAWIAMY:)

Zobacz więcej...

Ahoj przygodo ! Dni Morza 2016

14 czerwca 2016

W miniony czwartek i piątek wybraliśmy się na spacer na Wały Chrobrego, aby podziwiać przybyłe jednostki morskie. Okazałe żaglowce oraz okręty wojenne wzbudzały zainteresowanie głównie męskiej części naszej grupy:) Nie zabrakło również niesmamowitych przygód  - spotkaliśmy prawdziwego pirata morskiego !!! Chciał nas nastraszyć, ale my się nie daliśmy, tylko zdjęcie sobie z nim zrobilśmy:) Proszę zaglądać do galerii -...

Zobacz więcej...

Pani Basia i jej wakacyjne skarby:)

14 czerwca 2016

W poniedziałek wróciła do nas, po tygodniowym urlopie, Pani Basia. Wypoczywała w Karpaczu, a na poniedziałkowych zajęciach popołudniowych opowiadała o swoich wakacyjnych przygodach. Ciekawych opowieści nie było końca... Duże wrażenie zrobiły na dzieciach przywiezione przez Panią Basię kamienie. m.in. Agat mszysty, czy Akwamaryn. Fotorelacja w galerii zdjęć - "Opowieści z podróży".

Zobacz więcej...

Wyjście nad "Staw Brodowski"

5 czerwca 2016

Zapraszamy na fotorelacje z naszego wyjścia nad "staw Brodowski". Miłego oglądania !:)

Zobacz więcej...

Po raz kolejny gościł u nas Teatr "Fantazja" z Ulanowa !

5 czerwca 2016

Zapraszamy na fotorelacje do galerii zdjęć: "Teatr Fantazja w Arce"

Zobacz więcej...

BARDZO MIŁO MIJA CZAS, GDY PRZYGODA WOŁA NAS !

5 czerwca 2016

Ostatnimi czasy opuszczamy mury naszego przedszkola... Spędzamy czas na świeżym powietrzu, obserwujemy przyrodę, integrujemy się. Oczywiście znajdziemy też chwilę na małe przyjemności - delektujemy się pysznymi lodami:) Na fotorelacje z naszych przedszkolnych spacerów i wycieczek zapraszamy do galerii: "Na świeżym powietrzu..."  

Zobacz więcej...

[1]      «      2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8      »      [29]

KONTAKT

Punkt Przedszkolny
"Arka Noego"

ul. Sławomira 9b
71-606 Szczecin
tel. 91 4244366