WAKACJE - nareszcie są wakacje !!!

30 czerwca 2015

W czwartek uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny 2014/2015. Z tej okazji,w piątek 26.06 wybraliśmy się na nasz ulubiony plac zabaw "Arka Noego". Wcześniej niestety nie było na to czasu - zajęcia, próby przed występami - krótko mówiąc w przedszkolu było co robić. Teraz czasu mamy dużo więcej i w wakacje zamierzamy się beztrosko bawić ! Ps. Fotorelacja ze wspaniałego placu zabaw w galerii zdjęć, zapraszamy i pozdrawiamy, Arkowicze:)

Zobacz więcej...

Religia z ks. Wilhelmem

25 czerwca 2015

A tak się u nas dzieje, gdy w odwiedziny przychodzi ks. Wilhelm:)Zapraszamy do galerii...

Zobacz więcej...

Teatr "Duet" z Krakowa z wizytą w "Arce Noego".

22 czerwca 2015

W zeszłym tygodniu gościł u nas Teatr "Duet" z Krakowa, który wystawił przedstawienie pt."Rozbójnik Rumcajs". Zapraszamy do oglądania fotorelacji:)

Zobacz więcej...

Urodziny Aarona

17 czerwca 2015

Dla małego psotnika, co płata figle i koziołki fika. Pomysłów na minutę minimum sto ma. Niech nam dzisiaj żyje ten Psotnik 100lat! Niech żarty się udają, niech Ci wszyscy wybaczają. Niech Ci spełnią się marzenia - takie mamy dziś życzenia !

Zobacz więcej...

Płyną statki z bananami pośród fal...

14 czerwca 2015

W miniony piątek (12.06.2015 r.) wybraliśmy się na spacer w kierunku Wałów Chrobrego, aby podziwiać piękne statki. Było co oglądać, a uwagę chłopców przyciągnęła oczywiście okazała łódź podwodna - było co oglądać:) Pewna przemiła Pani, która przyjechała do Szczecina na czas finału regat bałtyckich zaprosiła nas do swojej przyczepki, aby pokazać jak wygląda mały, przenośny domek na kółkach (zajrzeliśmy w każde kątek:))A na koniec otrzymaliśmy...

Zobacz więcej...

Czerwcowe zajęcia przedszkolne

14 czerwca 2015

Czerwiec, to chyba ulubiony miesiąc wszystkich dzieci. Wątpicie ?:) Przecież to czas super zabawy na placu zabaw, prezentów z okazji Dnia Dziecka, no i wreszcie - niedługo upragnione wakacje, zasłużony odpoczynek dla małych i dużych:) Czerwcowe zajęcia, to czas poświęcony na "spotkanie z dziećmi świata". Dowiadujemy się, że wszystkie dzieci mają takie same pptrzeby i powinny mieć takie same prawa ! Uczymy się tolerancji wobec ludzi z innych...

Zobacz więcej...

[1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10      »      [27]

KONTAKT

Punkt Przedszkolny
"Arka Noego"

ul. Sławomira 9b
71-606 Szczecin
tel. 91 4244366