Zaczynamy drugą połowę wakacji - zabawa czas start !

5 sierpnia 2015

Za nami półmetek wakacji, a my w dalszym ciągu świetnie się bawimy:) W pierwszym tygodniu sierpnia rozmawialiśmy o urokach życia na wsi. Poznaliśmy zwierzęta gospodarskie, dowiedzieliśmy się czym różni się wieś od miasta, oraz jakie prace trzeba wykonywać na wsi od samego rana... Aktualnie rozmawiamy nt. "trzech czarodziejskich słów" - proszę, przepraszam i dziękuje, a przez cały tydzień towarzyszyć będzie nam piosenka pt.: "Grzeczne słówka"....

Zobacz więcej...

WAKACJE - nareszcie są wakacje !!!

30 czerwca 2015

W czwartek uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny 2014/2015. Z tej okazji,w piątek 26.06 wybraliśmy się na nasz ulubiony plac zabaw "Arka Noego". Wcześniej niestety nie było na to czasu - zajęcia, próby przed występami - krótko mówiąc w przedszkolu było co robić. Teraz czasu mamy dużo więcej i w wakacje zamierzamy się beztrosko bawić ! Ps. Fotorelacja ze wspaniałego placu zabaw w galerii zdjęć, zapraszamy i pozdrawiamy, Arkowicze:)

Zobacz więcej...

Religia z ks. Wilhelmem

25 czerwca 2015

A tak się u nas dzieje, gdy w odwiedziny przychodzi ks. Wilhelm:)Zapraszamy do galerii...

Zobacz więcej...

Teatr "Duet" z Krakowa z wizytą w "Arce Noego".

22 czerwca 2015

W zeszłym tygodniu gościł u nas Teatr "Duet" z Krakowa, który wystawił przedstawienie pt."Rozbójnik Rumcajs". Zapraszamy do oglądania fotorelacji:)

Zobacz więcej...

Urodziny Aarona

17 czerwca 2015

Dla małego psotnika, co płata figle i koziołki fika. Pomysłów na minutę minimum sto ma. Niech nam dzisiaj żyje ten Psotnik 100lat! Niech żarty się udają, niech Ci wszyscy wybaczają. Niech Ci spełnią się marzenia - takie mamy dziś życzenia !

Zobacz więcej...

Płyną statki z bananami pośród fal...

14 czerwca 2015

W miniony piątek (12.06.2015 r.) wybraliśmy się na spacer w kierunku Wałów Chrobrego, aby podziwiać piękne statki. Było co oglądać, a uwagę chłopców przyciągnęła oczywiście okazała łódź podwodna - było co oglądać:) Pewna przemiła Pani, która przyjechała do Szczecina na czas finału regat bałtyckich zaprosiła nas do swojej przyczepki, aby pokazać jak wygląda mały, przenośny domek na kółkach (zajrzeliśmy w każde kątek:))A na koniec otrzymaliśmy...

Zobacz więcej...

[1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10      »      [27]

KONTAKT

Punkt Przedszkolny
"Arka Noego"

ul. Sławomira 9b
71-606 Szczecin
tel. 91 4244366