Szczęśliwego Nowego Roku!!!

2 stycznia 2020

Życzymy wszystkim Szczcęśliwego Nowego Roku!!!

Zobacz więcej...

Zbiórka świąteczna

30 grudnia 2019

Serdecznie dziękujemy Prywatnemu Gabinetowi Rehabilitacji i Diagnostyki Sportowej REHBET za zorganizowanie zbiórki świątecznej dla naszych dzieci. W ich imieniu dziękujemy ;)

Zobacz więcej...

Mikołajkowe niespodzianki

6 grudnia 2019

Z okazji Mikołajek mieliśmy wielu gości. Odwidzili nas uczniowie z Liceum Katolickiego w Szczecinie. Przygotowali dla nas wiele atrakcji i niespodzinek. Bardzo miło spędziliśmy wspólnie czas. Następnie odwiedził nas św. Mikołaj z Aniołkiem, wspólnie wręczyli prezenty dzieciom, na koniec wpadli pomocnicy Mikołaja, nasi sąsiedzi z Ruchu Narodowego, wraz ze słodką niespodzianką. Wszystkim, którzy podarowali tyle...

Zobacz więcej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

24 czerwca 2019

Dnia 14 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Dziękujemy wszystkim za przybycie i pomoc w organizacji tego dnia, gratulujemy naszym absolwentom i naszym dzielnym przedszkolakom. Dziękujemy za kolejny rok współpracy :) Dziękujemy także osobom odpowiedzialnym za zajęcia dodatkowe: Pani Ani, Pani Elizie, Pani Sylwi oraz Panu Łukaszowi. Dziękujemy też naszym wolontariuszkom: Teresce i Pani...

Zobacz więcej...

Dyplom Pani Elizy

24 maja 2019

Mieliśmy możliwość uczestniczyć w koncercie licencjackim z repertuarem dyplomowym Pani Elizy Nowakowskiej, która prowadzi u nas rytmikę. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności i jesteśmy dumni że możemy współpracować z tak utalentowaną osobą.

Zobacz więcej...

Dzień Rodziny

14 maja 2019

Dnia 27 maja o godz. 15:00 odbędzie się w naszym przedszkolu Dzień Rodziny. Zapraszamy rodziców do włączenia się w przygotowanie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy i serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej...

1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [28]

KONTAKT

Punkt Przedszkolny
"Arka Noego"

ul. Sławomira 9b
71-606 Szczecin
tel. 91 4244366