II Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Bezdomnych w Szachach - Międzywodzie 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Drużynowych Mistrzostwach Polski Osób Bezdomnych w Szachach, o Puchar J.E. Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, które odbędą się w Międzywodziu w dniach od 15 do 17 września 2017 roku.

Nasze mistrzostwa otrzymały dofinansowanie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Dotacja w kwocie 8.500 pokryje jednak tylko około 40% kosztów organizacji imprezy. Dlatego zwracamy się do wszystkich naszych Przyjaciół o pomoc finansową. Każda wpłata będzie bardzo ważna. Uzupełni ona bowiem nasz skromny budżet turniejowy i umożliwi nam zrealizowanie wszyskich zaplanowanych działań.

Prosimy o przelew na nasze konto 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 z dopiskiem Szachy 2017 lub o przelew on-line tutaj:

(podaj kwotę)

Głównym celem turnieju jest pomoc osobom bezdomnym, przeciwdziałanie marginalizacji i wykluczeniu społecznemu, popularyzacja sportu szachowego w środowisku, integracja między Ośrodkami  dla osób bezdomnych w Polsce, a także stworzenie dla naszych podopiecznych możliwości poznawania nowych, ciekawych miejsc, miast i zabytków. W tym roku Mistrzostwa odbędą się w Międzywodziu, bardzo atrakcyjnej, letniskowej miejscowości nad morzem.
Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, jako główny organizator, zapewnia bardzo dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia, atrakcyjne nagrody, dobrą atmosferę i sportową rywalizację w duchu fair play.
Zachęcamy do stworzenia 3 osobowej drużyny szachowej oraz do intensywnego treningu przed mistrzostwami.

Dziękujemy za każdą pomoc!

Oficjalny komunikat wraz ze szczegółowym harmonogramem imprezy prześlemy mailowo w najbliższym czasie.

Wszelkie informacje można uzyskać u koordynatora turnieju Włodzimierza Gutkowskiego kom. 502341406, email: wgutkowski@caritas.pl lub siwy571@wp.pl

Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego