Dzień Chorego

8 lutego 2021

W niedzielę 14.02.2021 r. o godzinie 10:00 uczestniczyliśmy we Mszy świętej z okazj Dnia Chorego sprawowanej w kościele pw. Świętego Kazimierza w Szczecinie. Msza transmitowana była za pośrednictwem TVP3.

Sprawozdanie z działalności za rok 2020

5 stycznia 2021

Strony Parafialnych Zespołów Caritas

19 listopada 2020

Zapraszamy do przeglądania stron internetowych naszych Wolontariuszy z Parafialnych Zespołów Caritas: Barnimie Police, św. Kazimierz Szczecin, Matki Bożej Jasnogórskiej (nowa strona) Szczecin, Sanktuarium NSPJ Zapraszamy również do odwiedzania nowej zakładki pn. "Inni o nas": link .

Obchody 30-lecia Caritas

16 listopada 2020

W sobotę 14 listopada 2020 roku o godzinie 12:00, w przeddzień Światowego Dnia Ubogich, w Bazylice Katedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie J.E. Ks. Abp Andrzej Dzięga przewodniczył dziękczynnej Mszy Świętej z okazji 30-lecia Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Podziękowanie dla Pani Teresy

28 września 2020

Serdecznie dziękujemy Pani Teresie za 25 lat zaangażowanej służby w Parafialnym Zespole Caritas przy parafii pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Choszcznie. Szesnastego września wspólnie świętowaliśmy srebrny jubileusz. Życzymy Bożego błogosławieństwa na dalsze lata życia.

Dekanat Myślibórz – Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas

7 września 2020

Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas dekanatu Myślibórz, który poprowadzi ks. Mariusz Ogórski, zastępca dyrektora Caritas, w sobotę 12.09.2020 r. w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Myśliborzu.

Czekamy z otwartym sercem.

1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7      »      [22]

Zainstaluj aplikację Caritas