Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Przejdź do strony głównej Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Regulamin płatności elektronicznych

Zobacz także:

1. Działania charytatywne, które realizujemy są możliwe dzięki pomocy i hojności wielu ludzi, których dobroci codziennie doświadczamy. Prowadzone akcje, jak również całoroczna i systematyczna pomoc, wymagają środków materialnych, których niedostatek często przesądza o skali ale czasem też o skuteczności naszych działań. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie finansowe działań, o których można szczegółowo dowiedzieć się na naszej stronie. Nawet niewielkie wpłaty pozwolą na kontynuowanie obecnych oraz podejmowanie nowych wyzwań.

2. Działalność statutową Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej można wspierać za pomocą płatności elektronicznych kartą kredytową i e-przelewem za pośrednictwem Dotpay.pl

3. Aby dokonać przelewu należy wpisać dowolną kwotę darowizny w okienku "Darowizna na cele statutowe" lub wybrać link z podaną propozycją kwoty i jej przeznaczenia. Po kliknięciu przycisku „Zapłać on-line” lub linku z proponowaną kwotą system przekierowuje na stronę, gdzie można wybrać typ karty kredytowej lub bank, uzupełnić podstawowe dane i po kliknięciu na przycisk „Dokonaj płatności” wykonać przelew.

4. Przekazane wpłaty nie podlegają zwrotowi.

5. System umożliwia taki sposób przeprowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy Caritas nie mają dostępu do numerów kart płatniczych Klientów. Znane są one tylko bankowi rozliczającemu transakcje. Nie zachodzi więc konieczność przechowywania danych dotyczących kart płatniczych w bazach Caritas, ani na żadnych serwerach internetowych.

6. Prowizja firmy Dotpay.pl zawiera się w kwocie transakcji. Konto wpłacającego zostaje obciążone tylko zadeklarowaną kwotą.

7. O przeznaczeniu i rozliczeniu darowizny można uzyskać informację w Biurze Archidiecezjalnym Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej przy ul. Wieniawskiego 5 w Szczecinie, pod numerem telefonu 91 487 49 05 lub mailowo, kierując zapytanie pod adres szczecin@caritas.pl.

8. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Caritas Archidiecezji
Szczecińsko-Kamieńskiej

ul. Wieniawskiego 5
71-142 Szczecin

tel. 91 487 49 05
tel./fax 91 487 33 24

szczecin@caritas.pl

Realizacja: MadeNet.pl