Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Przejdź do strony głównej Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Dzień Dziecka - Barnimie 2016

Zobacz także:

To był XX - jubileuszowy Dzień Dziecka organizowany przez Parafialny Zespół Caritas w Barnimiu

     Zaczęło się deszczowo. Msza święta odprawiana przez dyrektora Caritas ks. Macieja Szmuca oraz ks. Sławomira Kokorzyckiego rozpoczęła się z opóźnieniem, ale wkrótce wyjrzało słońce i zostało już z uczestnikami do końca imprezy. Atrakcji było co niemiara. Nie sposób wymienić wszystkich. Były dmuchane zabawki do skakania, koncert zespołu "Bahamas", koncert piosenki dla dzieci, występ taneczny, pokaz sztuki magicznej, konkurs kulinarny i wiele innych. Nagrody wręczał Burmistrz Drawna pan Andrzej Chmielewski. Nagrodą główną w loterii był rower, a w zasadzie 5 rowerów ufundowych przez sponsorów. Chętni mogli oglądać festyn z wysokości podnośnika Straży Pożarnej. Strażacy przygotowali również wspaniały pokaz gaszenia płonącego samochodu, który zgromadził wielu oglądających. Każde dziecko otrzymało pączka i talon na paczkę (fundowaną przez Jeronimo Martins - Biedronka), kiełbasę i ciastko. Dla dzieci przygotowano także zawody sportowe, w których brały udział dzieci niezależnie od wieku. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Relacja z Dnia Dziecka w Barnimiu na stronie http://powiatchoszczenski.tv-polska.eu/film/375086-xx-dzien-dziecka-w-barnimiu

     Był to wspaniały czas spędzony z rodziną na świeżym powietrzu w atmosferze radości.

Dziękujemy wolotnariuszom Parafialnego Zespołu Caritas w Barnimiu za ich ciężką pracę, wspaniałą organizację, uśmiech i dobre słowo, na które każdy mógł liczyć. Do zobaczenia za rok!!

Dodatek: Galeria zdjęć

Zobacz wszystkie zdjęcia

Caritas Archidiecezji
Szczecińsko-Kamieńskiej

ul. Wieniawskiego 5
71-142 Szczecin

tel. 91 487 49 05
tel./fax 91 487 33 24

szczecin@caritas.pl

Realizacja: MadeNet.pl