Liście malowane, pod drzewami rozsypane.

26 października 2011 - dodał em

Zeszły tydzień obfitował w wiele wydarzeń. Najważnieszym z nich było uroczyste przyjęcie do grona przedszkolaków wszystkich dzieci Więcej na ten temat w galerii, która juz wkrótce się pojawi (czekamy na zdjęcia od fotografa).

W ostatnim czasie zajmowaliśmy się darami jesieni - zbieraliśmy kasztany, żołędzie oraz liście w parku i to z nich wykonaliśmy jesienne Ludziki. Nasze przedszkole "odwiedziły" również warzywne zwierzęta - żółwie, żyrafy, krokodyle, które dzieci zrobiły na piątkowych zajęciach plastycznych.

Od tego poniedziałku (24.X) nadal zgłębiamy tajemnice jesieni, która zamieszkuje również las. Zatem "pomieszkujemy" w norze z lisem, uciekamy dzikiemu dzikowi i kulimy sie w liściach razem z jeżami.
 

W miarę sprzyjającej pogody polecamy wybrać się na jesienny spacer do lasu - może uda się zauważyć czmychającego zająca lub sarnę. Jeśli zaś pogoda nie okaże się łaskawą, to zachęcamy do oglądania atlasów z grzybami jadalnym i trującymi - na pewno Wasze pociech rozpoznaja muchomora, borowika, kurkę i podgrzybka.

KONTAKT

Punkt Przedszkolny
"Arka Noego"

ul. Sławomira 9b
71-606 Szczecin
tel. 91 4244366