Nowy rok się własnie zaczął, więc z radości wszyscy skaczą!

4 stycznia 2013

Dwanaście miesięcy opowiada nam o zegarach, czasie i spóźnialstwie. Choć trudno nam zapamiętac po kolei: styczen, luty, marzec itd., to coraz łatwiej zapamiętać "Wiosna, lato, jesień, zima; czlowiek czasu nie zatrzyma! (...)"

Zobacz więcej...

Organizacja

28 grudnia 2012

Przypominamy, że 31.12. 2012 roku oraz 01.01.2013 roku Punkt Przedszkolny jest zamknięty. Dzieci zapraszamy w środę, 02.01.2013 roku .

Zobacz więcej...

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2012

W tym szczególnym dniu, życzymy Drogim Rodzicom i Przedszkolakom wielu wzruszający i zbliżających Was do siebie momentów. Niech czas Świąt Narodzenia Jezusa będzie dla Was chwilą odpoczynku, modlitwy i radości.

Zobacz więcej...

Porządkami czas się zająć, zaraz goście przybywają!

18 grudnia 2012

Kiedy Pan Bałagan posługując się rączkami dziecięcymi rozrzuca zabawki i płata nam figle, stanowczo grupa przedszkolaków staje przeciw niemu! W ruch ida mopy, sciereczki, plyny i odkurzacze. Zabawa jest przednia, a efekt - zdumiewający. Odkrywamy wartość wspólnej pracy nad tym, aby mieszkał z nami Pan Porządek. W koncu przygotowujemy się na ważną chwilę - juz niedlugo specjalnie dla Was wystapimy w jasełkach (21. XII, godzina...

Zobacz więcej...

Zasypało caly świat. Miękki puszek z nieba spadł

13 grudnia 2012

Na dworze biało, a my w kolorowym przedszkolu omawiamy tajemnice tajemniczego przybysza. Śnieg jako woda, która zamarza i tworzy piękne i niepowtarzalne wzory płatków pomaga nam zgłębiac wiedzę o przyrodzie, ale także jest swietnym kompanem do dziecięcych zabaw. Wystarczy zapytać, jak bawimy się "na górce". Szybkich zjazdów na sankach życzymy!

Zobacz więcej...

Cały z cegły, ma dwie wieże, w tym zamku kiedyś mieszkali rycerze.

5 grudnia 2012

Kontunuujemy tematy związane z baśniami i bajkami. Tym razem jednak głównymi ich bohaterami są król, królowa, książę, paź i dzielni rycerze. Poza tym próbujemy rozwiązywać labirynty, szukać różnic i podobieństw na obrazkach oraz tańczyć menuety i inne tańce chodzone. W tym tygodniu także odwiedzi nas biskup Mikołaj i zapewne prezenty otrzymają (nie)tylko grzeczne dzieci.

Zobacz więcej...

[1]      «      23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29      »      [32]

KONTAKT

Punkt Przedszkolny
"Arka Noego"

ul. Sławomira 9b
71-606 Szczecin
tel. 91 4244366