Festyn z okazji Dnia Dziecka w Barnimiu po raz dziewiętnasty!

1 czerwca 2015

Ponad tysiąc osób bawiło się w czasie Festynu Rodzinnego organizowanego pod hasłem „Bądźmy Razem” z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęliśmy Mszą świętą, którą celebrował dyrektor Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej ks. Maciej Szmuc. W programie przewidziano wiele gier, zabaw i konkursów. Dzieci mogły poskakać na zamkach dmuchanych. Odbył się mecz piłki nożnej między byłymi piłkarzami MKS  Pogoń a drużyną Świt Barnimie. Każde dziecko otrzymało pączka,  paczkę, kiełbaskę z grilla i zupę pomidorową. Rozdano prawie 900 paczek ufundowanych przez firmę Jeronimo Martins „Biedronka”. W konkursie głównymi nagrodami były rowery. Dziękujemy wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas w Barnimiu za przygotowanie tak wspaniałego festynu.

Więcej informacji na stronie PZC w Barnimiu