Koncert dla Agnieszki

High Five Braas
Floatin
Lesja

Wszyscy muzycy wezmą udział w tym koncercie za darmo, włączając się tym samym w charytatywne przedsięwzięcie!

Bilety-cegiełki są dostępne w trzech „prędkościach”: po 30, 50 i 100 złotych. Można je nabyć w kasie Filharmonii, w siedzibie Civitas Christiana przy ul. Kaszubskiej 20/3, na Wydziale Teologicznym US przy ul. Papieża Pawła VI 2 lub w naszym biurze przy ul. Wieniawskiego 5; zamówić pod numerem telefonu 914874905 (od 9 do 15) lub 607790637 oraz mailowo szczecin@caritas.pl.

Chcemy pomóc 24-letniej Agnieszce Hajdukiewicz w leczeniu  jej uciążliwej choroby zwanej algodystrofią. Choroba ta wiąże się z permanentnym uczuciem ogromnego bólu, który „atakuje” wszystkie kończyny.
Agnieszka, jest osobą niezwykle aktywną, realizującą swoje życiowe plany i pasje, pogodną i dzielną. Zawsze obdarzała i pomimo swego cierpienia , nadal obdarza innych swoim towarzystwem,  pomocą, ciepłym uśmiechem i dobrym słowem. Jako wolontariuszka wspierała przez wiele lat działania Caritas, osoby niepełnosprawne i ich Rodziny ze wspólnoty Wiara i Światło,  Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci,  podopiecznych SOSW w Tanowie i wielu innych ludzi, którzy stali się jej przyjaciółmi. Agnieszka nie poddaje się chorobie i nadal chce być aktywna. Niestety w naszych warunkach leczenie algodystrofii jest nieskuteczne. Pojawiła się taka szansa w Anglii, co wiąże się z dużymi kosztami, przekraczającymi finansowe możliwości Agnieszki i jej Rodziny. Brak funduszy nie powinien i nie może być przeszkodą na drodze do normalnego życia! Stąd nasz apel do ludzi dobrej woli o wsparcie nie akcji, ale o wsparcie Agnieszki na drodze do realizacji jej planów i marzeń.

Załączniki: