Święconka Jakubowa dla ubogich

3 kwietnia 2013

W Wielką Sobotę odbyła się po raz drugi Święconka Jakubowa.

Wolntariat zmienia - zbliżamy pokolenia

25 marca 2013

Forum Szkolnych Kół Wolontariatu pod hasłem  „Wolontariat zmienia – zbliżamy pokolenia” będzie spotkaniem 170 uczniów szkól ponadgimnazjalnych  naszego województwa w celu wymiany doświadczeń oraz przygotowania wolontariuszy do pracy z osobami starszymi. Atrakcyjny program (warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncert) zmotywuje i zaktywizuje młodzież do nawiązywania relacji między pokoleniami.

Podsumowanie zbiórki żywności "Tak Pomagam"

25 marca 2013

W dniach 8-9 marca odbyła IV Ogólnopolska Zbiórka Żywności Caritas pod hasłem „TAK POMAGAM” w sklepach i marketach na terenie Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej. Zebrano około 6 tys kg żywności z długim terminem ważności w ponad 50 sklepach.

Zostań wolontariuszem! Spotkanie organizacyjne w Centrum Wolontariatu

27 lutego 2012

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w Centrum Wolontariatu Caritas w Szczecinie.

Wizyta Szkolnego Koła Caritas z Przecławia

3 listopada 2011

Grupa 14 wolontariuszy z opiekunką p. Beatą odwiedziła biuro Caritas w Szczecinie.

Wolontariat na rzecz przewlekle chorych w domach

3 listopada 2011

Zapraszamy na szkolenie dla wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas "Wolontariat na rzecz przewlekle chorych w domach" w dniu 5 listopada 2011, od godz. 9.00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie przy ul. Papieża Pawła VI 2.

[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12      »      [12]